Plastinė chirurgija ir jos reikšmė šios dienos žmogui

Plastinė chirurgija šiandien tampa kasdienybe daugelio moterų gyvenime ir ne tik todėl, kad paslaugos tampa prieinamos vis didesniam kiekiui moterų. Didžiausią populiarumą nulemia tai, jog šiandien visi jau įsitikino, kad plastikos chirurgija – tai būdas atkurti, išsaugoti arba sukurti natūraliai atrodantį grožį, o ne padaryti kažką „prieš gamtą“ , kaip tai buvo manoma seniau. Klaidingi stereotipai pamažu nyksta, kartu keisdami ir plastine chirurgija vadinamo termino reikšmę šiandieniniame ne tik moterų, bet ir vyrų gyvenime. Plastikos chirurgas Med. M. Dr. Kęstutis Maslauskas (www.drmaslauskas.lt) pastebi, kad vis daugiau pacientai orientuojasi į natūraliai atrodantį kūną ir veidą, o gydytojo atliekamos plastinės operacijos padeda ne tik išsivaduoti nuo kompleksų, kurie daugelį pacientų kamuoja nuo pat vaikystės, bet taip pat suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir leidžia išspręsti netgi kai kurias psichologines problemas.

Plastikos chirurgija šiandien – tai gydytojo ir paciento tarpusavio bendradarbiavimo rezultatas, todėl vienas svarbiausių dalykų yra pajusti pacientą emociškai ir suprasti, kokios rezultato jis iš tiesų tikisi, – teigia plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas (www.drmaslauskas.lt). Plastines operacijos rezultatas visada priklauso nuo tarpusavio supratimo ir tai, kaip gerai pavyksta išsiaiškinti paciento esamą būseną ir norimą rezultatą. 

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas pasakoja, kad jo atliekamos plastinės operacijos (www.drmaslauskas.lt) pirmiausia remiasi pasitikėjimu tarp gydytojo ir paciento. Tiek pacientas, tiek gydytojas turi pasitikėti vienas kitu, nes gydytojui taip pat svarbu būti tikram, kaip pacientas elgsis pooperaciniu periodu ir prieš operaciją, todėl galima sakyti, jog plastinė chirurgija, jos sėkmė  visada priklauso nuo abipusio supratimo. Gydytojas rekomenduoja apsilankyti internetiniame puslapyje www.drmaslauskas.lt ir būtinai perskaityti priešoperacines atmintines, skirtas tam, kad pacientai tinkamai galėtų pasiruošti bet kuriai operacijai. Tik laikantis visų nurodymų, galima pasiekti pačių geriausių rezultatų, – teigia plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas.

Plastikos chirurgija pamažu įsitvirtina visuomenėje, kaip natūralus, žmogaus grožį puoselėjantis reiškinys, skirtas tiems, kurie jaučia, kad šios priemonės pagalba taps laimingesni.  Gydytojas Kęstutis Maslauskas, jau daugelį metų užsitarnavęs pacientų pasitikėjimą ne tik Lietuvoje ir užsienyje, atlieka įvairias kūno ir veido operacijas, todėl jo darbo rezultatais džiaugiasi daugybė pacientų. Gydytojas tuo pačiu džiaugiasi ir tuo, jog pamažu keičiasi pati plastikos chirurgija vadinamo termino reikšmė ir vis dažniau visi išdrįsta apie tai kalbėti, kaip apie natūralų dalyką. „Kuo daugiau mitų paneigiama – tuo labiau žmonės pradeda pasitikėti plastine chirurgija“ – teigia Med. M. Dr. gydytojas Kęstutis Maslauskas.