Krūtų implantai, jų rūšys ir galutinis rezultatas. Krūtų implantų pasirinkimas nulemia pačią krūtis formą tada, kai atliekama krūtų didinimo operacija.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Med. Mokslų Dr. Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ dalijasi nuotraukomis prieš ir po to, kai buvo atlikta krūtų didinimo operacija.

Silikono geliu užpildyti krūtų implantai yra vienas efektyviausių būdų atlikti krūtų didinimo operaciją. Žinoma, dar naudojamas krūtų didinimas riebalais, tačiau šiuo būdu galima krūtis padidinti tik iki pusės dydžio, todėl dažnu atveju vis tiek reikalingi vienoki, ar kitokie krūtų implantai.

Implantų formą nulemia tiek pacientės lūkesčiai, tiek esama krūtų situacija.

Pagal savo formą krūtų implantai gali būti:

  • Apvalūs krūtų implantai su standesniu geliu – išgaunamas itin putlios krūtinės efektas.
  • Apvalūs krūtų implantai su minkštesniu geliu, vadinami ergonominiai implantai. Atsistojus pats gelis pasėda žemyn, sudarydama viršuje natūralesnį perėjimą, todėl atrodo pakankamai natūraliai.
  • Lašo formos krūtų implantai: jo viršutinė dalis tuštesnė, o apatinė pilnesnė – pacientėms norinčioms itin natūralaus rezultato – tik tinkamiausi implantai. Anksčiau buvo bijoma, kad lašo formos krūtų implantai gali pasisukti ir pasikeisti krūties forma, tačiau šiuolaikiniuose implantuose yra prifiksuotos vadinamos ausytės, kuriomis implantas pritvirtinamas prie audinių  ir tai neduoda implantui suktis, išlaikant visada vienodą formą.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Med. Mokslų dr. Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ dalijasi informacija apie tai, kaip vyksta pati krūtų didinimo operacija, ką būtina žinoti prieš ir po operaciją, kaip elgtis siekiant efektyvaus rezultato, ko vengti po operacijų tam, kad gijimo procesas būtų lengvesnis ir būtų išvengta komplikacijų.

Krūtų implantai užtikrina saugų ir natūralų rezultatą, tuo pačiu leisdami moterims turėti natūlaiai atrodančias krūtis, kurios visais laikais buvo laikomos moteriškumo simboliu.