Neįprastos ir unikalios puokštės

Neįprasta ir unikalu. Tokiais žodžiais galima apibūdinti tai, ką mes norime Jums pasiūlyti. Niekas nesitiki, kad atėję į svečius, Jus įteiksite  jam arba jai puokštė gėlių kartu su braškėmis, obuoliais arba egzotiniais vaisiais. Net nekyla abejonių, kad rožių puokštė nuostabi dovana, bet Jus greičiausiai sutiksite su manimi, kad net ir nemirštanti klasika gali pabosti.

valgomos-puokstesTie, kas jau ne kartą dovanojo valgomas puokštes, pasakoja apie tokios dovanos gavėjo audringą ir džiaugsmingą nuostabą. Daugumą žmonių džiugina tas faktas, kad tokia dovana ne tik graži ir estetiška, bet dar ir naudinga! Iš jos tu gali pagaminti salotas, suplakti kokteilius arba smuzi, o ne tik su liūdesiu išmesti nuvytusias gėles į šiukšlių konteinerį.

Kaip jau minėjau, valgomos puokštės – tai puiki dovana ir vyrams. Ak, ta amžina problema „ką gi jam padovanoti?“ dabar išspręsta! Ir visai nesvarbu apie ką eina kalba: apie Jūsų šeimos narį, apie mylimą žmogų arba kolege iš darbovietės. Kada visi variantai tokie kaip: žiebtuvėliai, piniginės, diržai, kaklaraiščiai ir t.t. jau pasidarė nebeaktualūs ir nebeįdomūs, originali dovana – valgoma puokštė ateis Jums į pagalbą! Jūsų norima kompozicija gali būti sudaryta ne tik iš vaisių ir daržovių, joje gali puikuotis ir mėgstami cigarai ir mini buteliukai su alkoholiu.

Šitos iki šiol neįprastos ir originalios dovanos taps žaismingu, ryškiu ir nepakartojamu akcentu bet kokioje šventėje. Ir jos liks atminti ilgam. O svarbiausia, kad tokios valgomos puokštės kompozicijos absoliučiai universalios. Jos bus vienodai malonios tiek vyrams, tiek moterims, nesvarbu kiek jiems metų ir kokio socialinio statuso.