Pavienių kojų kapiliarų šalinimas lazeriu

Su išsiplėtusių kapiliarų problema susiduria daugelis žmonių. Išsiplėtę kapiliariai gali atsirasti įvairiose kūno vietose, tačiau ypač dažnai jie atsiranda kojų srityje. Dėl šios problemos dažniau kenčia moterys, ypač ji paaštrėja nėštumo metu, taip pat pasireiškia ir žmonėms, kurie dirba nuolatinį stovimą ar sėdimą darbą.

Inovatyviojo Gentle MaxPro Nd: YAG lazerio technologijos dėka kapiliarų šalinimas gali būti atliekamas greitai ir saugiai. Šio naujos kartos lazerio išskirtinimas yra parametrų derinys, kuris leidžia atlikti efektyvų smulkių kraujagyslių gydymą ir yra plačiai taikomas išsiplėtusių kapiliarų šalinimui.

GentleMax PRO Nd:YAG lazerio bangos ilgis siekia net 1064 nm, dėl to jis geba prasiskverbti giliai į odą ir paveikti giliau esančius išsiplėtusius pavienius kapiliarus.

GentleMax Pro lazeriu kapiliarų šalinimas mūsų klinikoje atliekamas kojų srityje. Efektyviausiai lazeriu pašalinami ploni „siūliniai“ ir pavieniai kapiliarai. Esant iš kapiliarų susidariusiam jų tinklui, tokiu atveju rekomenduojame kreiptis gydytojo angiochirurgo konsultacijai dėl tolimesnės tyrimų ir gydymo taktikos.

Kokios yra rekomendacijos PRIEŠ ir PO procedūros?

  • 24 valandos iki procedūros netepti ant odos kremų ar kitų priemonių, turinčių savo sudėtyje yra vandens (drėkinantys, maitinantys kremai, serumai, losjonai).
  • Vengti vaikščiojimo kelias dienas po procedūros, patariama kojas laikyti horizontalioje padėtyje.
  • Bent savaitę po procedūros aktyviai nesportuoti, nebėgioti, kad apatinėje kojų dalyje susidarytų kuo mažiau spaudimo, kadangi tai gali pakenkti rezultatams.

Kada išryškėja rezultatai?

Atidžiai laikantis visų rekomendacijų, rezultatai išryškėja po procedūros praėjus mėnesiui.

Kaip atliekama procedūra?

Atliekant procedūrą GentleMax Pro lazerio spinduliai nukreipiami į pažeistą kraujagyslę. Lazerio išskiriamą šviesą sugeria kraujagyslėse esantis hemoglobinas, o aplinkinė oda lieka nepaliesta, kraujagyslės sienelės sulimpa. Procedūra atliekama greitai, nejaučiamas didelis diskomfortas.

Ar pakaks vienos procedūros? 

Siekiant pašalinti vieną ar kelis pavienius ir plonus kapiliarus, pakaks vienos procedūros, tačiau jei tokių kapiliarų kojų srityje yra gerokai daugiau, tuomet gydytojas, įvertinęs jų būklę, gali išskaidyti kapiliarų šalinimo procedūrą į kelis apsilankymus.

Užtikriname procedūros saugumą bei efektyvumą, kadangi Amber Esthetic pavienių kapiliarų šalinimą atlieką tik patyrę, profesionalūs gydytojai-dermatologai.

Woman sitting on the armchair, while wearing heels