SimpsonaiOnline.com – Simpsonų tv serijos online lietuviškai

SimpsonaiOnline.com

SimpsonaiOnline.com svetainėje rasite visus simpsonų filmuko sezonus bei naujausias serijas online vienoje vietoje. Svetainėje rasite ir simpsonų tv serialo serijas pagal ketegorijas, tokias kaip „helovino serijos”, „kalėdinės serijos” bei taip pat simpsonų filmą online nemokamai bei lietuvių kalba. 

Simpsonai yra tv serialas, sukurtas Amerikoje. Serialas yra multiaplikacinis, komedijų situacijų žanro. Taip pat tai yra ilgiausiai leidžiamas televizijos serialas visoje istorijoje, kadangi buvo pradėtas leisti nuo 1989 metų ir yra tęsiamas iki šių dienų.

Serialas puikiai atvaizduoja eilinių amerikiečių gyvenimo stilių bei parodo pagrindinių veikėjų Houmerio, Mardžės, Lizos bei Megės gyvenimus, kurie gyvena miestelyje pavadinimu „Springfildas”. Serialas taip pat nevengia pašiepti bei pajuokauti iš realių pasaulinių įvykių ar konkrečių žmonių, nesvarbu ar tai yra slidi tema, ar politika, ar religija, ar dar kokie kiti realūs įvykiai – filmuke taip pat nestigo ir pasaulinio lygio pranašysčių.

1889-1990 metais simpsonai tv serialas buvo viena pirmųjų Fox televizijos laidų, įvertintų aukštu reitingu bei patekusių į TOP 30 reitingą. Šiuo metu, nuo pat simpsonų tv serialo debiuto buvo sukurtos 728 pusvalandžio trukmės serijos su net 33 sezonais. Tai yra taip pat ilgiausiai JAV besitęsiantis animacijos serialas.

Simpsonų filmas, kuris buvo išleistas 2007 metais, tapo toks populiarus, jog uždirbo virš 527 mln. JAV dolerių. Simpsonų tv serialas yra pripažįstamas kaip vienas geriausių visų laikų televizijos serialų. 

1999 metų gruodį žurnalas “Time” įvertino simpsonų tv serialą kaip geriausią XX am-iaus TV serialą, o 200 metų sausio 14 dieną Simpsonų šeima buvo apdovanota žvaigžde Holivudo šlovės alėjoje. Serialas taip pat laimėjo begalę apdovanojimų, tokių kaip “Primetime Emmy”, “Annie”, “Peabody” bei daug kitų. Houmerio šūktelėjimas “D’oh” tapo net pačios anglų kalbos dalimi, o pats serialas padarė milžinišką įtaką daugeliui kitų skirtų animuotų situacijų komedijų.

Šį simpsonų tv serialą bei simpsonų filmą su helovino bei kalėdinėmis serijomis galite rasti mūsų simpsonai online svetainėje adresu SimpsonaiOnline.com. Visos serijos yra lietuvių kalba bei nemokamos, tad linkime gero žiūrėjimo!