Darbas internetu, pinigai internetu kiekviena diena

Darbas internetu, pinigai internetu – tai jau realybė

Darbas internetu, pinigai internetuDarbas internetu, pinigai internetu – taip jus teisingai supratote, internetu galima uždirbti labai daug ir iš to galima pakankamai prabangiai gyventi. Dar visai neseniai, 2016 metų sausio mėnesį, pirma karta Lietuvoje internete, buvo patalpinta informacija apie naujas investavimo galimybes, ir keletas investavimo sistemų, kurios iškarto patraukė visu dėmesį ir į kurias investavę kelis šimtus doleriu, investuotojai uždirbo keletą o kiti ir keliolika tūkstančiu dolerių.

Kaip greitai užsidirbti pinigu  pradedantiesiems

Pradedantiesiems reikėtu pradėti investuoti į tokias programas kurios draudžia investicinius indėlis. Yra daug ir kitu investicinių platformų, kurios neša stabilu pelną. Investicini planą, kuriame rasite investicines platformas su indėliu draudimu ir be draudimo, galite atsisiųsti iš svetainės www.namuose.com joje rasite ir mokamąja Video medžiaga… Investicinis – rekomendacinis planas sudarytas taip, jei investuotumėte 325 dolerius, jus uždirbtumėte 3219,24 USD. Plane rasite investicines sistemas, kurios leidžia investuoti nuo 10 USD. Jei esate pasiruošę investuoti daugiau, jus galite aplankyti HYIP Monitorių, www.55invetting.com su kurio pagalba yra analizuojamos ir sekamos investicines sistemos.

Tai gali būti ir papildomas darbas namuose

Investuoti į paruoštas investicines platformas neužima daug laiko ir visai nereikalingos papildomos žinios apie investavimą. Daugeliui tai gali būti ir kaip papildomas darbas namuose, o kai kam ir kaip pagrindinė veikla.

Pinigai daro pinigus – Investavimo planai

Investicinėse platformose investuoti pinigai daro pinigus. Skirtingos investicines sistemos, skirtingi planai ir mokamos palūkanos. Daugiausia palūkanos mokamos nuo 0,30% iki 8% kasdien nuo investuotų lėšų sumos, arba nustatytam terminui. Atitinkamai, atlikus nesudėtingus skaičiavimus, galime daryti išvadą, kad investuotojo pelnas po mėnesio nuo investuotų piniginių lėšų sudarys 55% – 80% gryno pelno, o būna kad investuotojai uždirba ir dar daugiau.

Minimali investuojamoji suma daugiausia prasideda nuo 10 JAV dolerių, maksimali yra neribojama

Registruotis, piniginių lėšų įnešimas ir atšaukimas

Registruotis investicinėse platformose nėra sudėtingas ir niekuo nesiskiria nuo įprasto registravimo bet kurioje investicinėje kompanijoje. Nepaisant to, yra šiokių tokių niuansų, apie kuriuos vis dėl to verta paminėti. Kitos platformos reikalauja kad sukurtumėte ir įvestumėte PIN kodą, sudarytą iš keturių ar daugiau skaitmenų, kuris bus naudojamas išvedant pinigus ar redaguojant sąskaita, tai savotiškas saugos Pin kodas.

Investuoti galime iš tokiu banku kaip Perfect Money, BitCoinPayeer piniginė,  Payza, Solid Trust Pay, ADVcash ir daugelis kitu bankuNei su viena iš jų nekilo nei menkiausios problemos, nei sąskaitos papildymo metu, nei pervedant pinigines lėšas į banko kortelę. Šitie bankai tiesioginės jungties su Lietuvos bankais dar neturi ir vargu ar kada tyrės, bet mes laisvai galime daryti pavedimus i šiuos bankus.

Mano atsiliepimas

Šias investicines platformas reikia vertinti kaip HYIP. Reikšmė HYIP iššifruojama kaip “High yield investment programs”, t.y. didelio pelno investicinės programos. Rizika, žinoma, visada yra, bet  jūs galite laisvai jomis naudotis. Ypač, kai pelnas ne mažas.