Krūtų implantai ir su jais susiję mitai

Krūtų didinimas implantais skaičiuoja jau ne vieną dešimtmetį, tačiau vis dar galima sutikti įvairių nepasitikėjimą keliančių nuomonių apie krūtų didinimo operaciją, to tuo labiau apie pačius implantus.

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas savo internetiniame puslapyje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ pateikia pavyzdžius įvairių dydžių ir formų krūtų implantų, t.y. kaip pacientės atrodo po krūtų didinimo operacijos pasibaigus pooperaciniam periodui. Krūtų implantai gali būti skirtingų formų ir dažnai ne tik nuo pacientės pageidavimų, bet ir nuo esamos krūtų situacijos priklauso, kokie implantai labiau tiks ir bus panaudoti operacijos metu. Krūtų implantai pastaruosius dešimtmečius nuolat tobulėjo tam, kad būtų galima užtikrinti pacienčių saugumą ir komfortą ilgus metus. Šiuo metu naudojami nano ir mikro tekstūros implantai pasižymi tuo, kad neprikimba prie audinių, todėl metams bėgant jie nepatiria gniuždymo bei spaudimo  – o tai gerokai sumažina bet kokią implantų plyšimo riziką.

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas savo internetiniame puslapyje https://www.drmaslauskas.lt/krutu-didinimas-implantais/ dalijasi nuotraukomis, kaip atrodo skirtingi krūtų implantai, panaudoti operacijos metu, kai buvo atliktas krūtų didinimas:

-Apvalūs implantai  duoda putlesnį vaizdą krūtų viršuje, o tuo pačiu gali ir nežymiai sukelti krūtį, jei yra nedidelis pasmukimas. Šiuos implantus itin vertina norinčios iškilesnių krūtų pacientės.

– Ergonominiai krūtų implantai sukurti taip, kad skystesnis jų viduje esantis silikonas daugiau pasiskirstytų apačioje, tokiu būdu sukuriant nuožulnesnės ir kiek natūralesnės krūties vaizdą. Svarbu užtikrinti, kad pooperaciniu periodu, t.y. 3 mėn, po krūtų didinimo operacijos pacientės vengtų fizinio krūvio ir dėvėtų specialias sportines liemenėles tiek dienos, tiek nakties metu.

– Lašo formos krūtų implantai duoda dar natūralesnį vaizdą ir tinka toms pacientėms, kurios neturi krūtų pasmukimo bei mėgsta nuožulnesnį vaizdą viršutinėje krūtų dalyje. Vis dėlto, esant poreikiui sukelti krūtis, šios formos implantai netinka.

Vis dėlto labai sunku vertinti vien tik pagal implanto formą, nes krūtų didinimas visada susijęs ne tik su norimu rezultatu, bet ir su esama krūtų situacija, todėl kiekvienu atveju reikalinga plastikos chirurgo konsultacija, kad būtų galima įvertinti, kokie būtent krūtų implantai geriausiai išpildys pacienčių lūkesčius.