Stilingi tėvai – stilingas vaikas

Organizuojant svarbiausias šeimos šventes, tokias kaip gimtadieniai, krikštynos ar panašiai, visi mėgsta pasipuošti. Mamos itin mėgsta susiderinti aprangą su savo mažosiomis dukromis, tačiau negalima pamiršti ir vyriškos šeimos pusės. Tėtis ir sūnus lygiai taip pat gali susiderinti bendrą aprangą. Tiesą sakant – tai padaryti jiems netgi paprasčiau, nei mamai su dukra. Taip yra todėl, kad tiek vyras, tiek ir berniukas, visada solidžiai atrodys su kostiumu. O turint kostiumą, reikia susiderinti tik bendrus aksesuarus. Įprastai tai būna peteliškės ar petnešos.

Petnešos pastaruoju metu grįžta į mados aukštumas. Jos ne tik atrodo stilingai, bet ir yra itin praktiškos. Nešiojant petnešas diržas jau nebereikalingas. Petnešos vaikams prideda itin daug solidumo. Jei berniukas su tėčiu renginyje pasirodys dėvėdami vienodos spalvos petnešas – visos damos tiesiog ištirps nuo susižavėjimo.

Tačiau nereikėtų palikti nuošaly ir peteliškių. Jos gali derėti prie petnešų savo spalvine gama arba raštu. Tiesa, kartais vaikiškos peteliškės būna su įvairiais piešiniais – meškiukais, robotais, automobiliais ir pan. Vargu ar tėtis norės dėtis taip atrodančią peteliškę. Ir vargu ar jam apskritai pavyktų kur nors tokią rasti. Tad šioje vietoje reikėtų suderinti tik bendrą spalvą ir palikti šį žaismingą išskirtinumą vaikui. Vaikiškos peteliškės įprastai būna mažesnio diametro nei suaugusiųjų vyrų, tad nereikėtų bijoti, kad vaikas su ja atrodys juokingai. Papuoškite savo sūnų petnešomis bei peteliške ir liksite sužavėti.